۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت ساعت: 11:37 صبح 4/21/2014
جزئیات نرخ سود بانك ها و موسسات اعتباری در سال 93
در بین بانكهای غیر دولتی،انواع طرح های سپرده گذاری برای تقاضا های مختلف وجود دارد،به نحوی كه هر شخص با هر مبلغ سپرده می تواند از میان این طرح ها چند گزینه را در نظر بگیرد.
تک‌ تازی مارک‌ دارها در بازار پوشاک
«این روزها همه مارک باز شده‌اند.» «مارک باز؟!! » در حالی که لباس‌های پهن شده روی پیشخوان را تا می‌کند، ادامه می‌دهد: «از هر 100 تا مشتری که وارد مغازه می‌شوند، برای 99نفرشان مهم است که لباس‌ها از مارک‌های معروف باشند.»
رونق در خرید و فروش تجهیزات دیجیتالی کارکرده
اگرچه بازار خرید و فروش کامپیوتر روزهای سرد و بی‌رونقی را سپری می‌کند و حجم خرید و فروش در آن به شدت کاهش یافته است اما این به معنی کسادی بازار کار تمام کسبه نیست.
آرشیو
چند راه‌ برای بالا بردن رتبه سایت
اگر کارآفرینی هستید که کسب‌وکارتان برای ارتباط بیشتر با مشتریان به حضور پرقدرت در فضای اینترنت بستگی دارد، باید برای موضوع بهینه‌سازی وب‌سایت جهت اولویت در رتبه‌بندی نتایج موتورهای جست‌وجو (Search Engine Optimization) اهمیت قائل شوید.
یافتن فرمولی برای رشد برندهای تحت مالکیت
وقتی تیم فرانسیس پینالت، مدیرعامل شرکت ارائه کالاهای لوکس کرینگ (Kering)، برند جدیدی را خریداری می‌کند، از طریق توسعه محصول، یافتن عرضه‌کننده مناسب، تاسیس خرده‌فروشی و هماهنگ‌سازی طراحان خلاق با مدیران اجرایی قوی، به رشد سازمانی این برندها کمک می‌کند.
ابزار تبدیل شدن به بازیگر اصلی سازمان
معمولا در هر سازمان، تعدادی از افراد عملکرد برجسته‌تری دارند و به نوعی بازیگران اصلی به شمار می‌آیند. نتیجه پژوهشی که بر روی نتایج ارزیابی 360 درجه بیش از پنجاه هزار نفر طی پنج سال گذشته انجام شده و منجر به تمرکز بر عملکرد بیش از چهارهزار نفر از افراد با عملکرد عالی و به عنوان بازیگران اصلی سازمان‌ها توسط J.Zenger و J.Folkman انجام و در موسسه هاروارد منتشر شده است، منجر به معرفی راه‌حل‌هایی به‌عنوان ابزاری برای تبدیل شدن به بازیگران اصلی سازمان شد.
آرشیو

قرعه کشی ها و جشنواره ها

صفحه 1 از 22   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

بانک تجارت"صلاح الدین"را هم به برزیل فرستاد

دومین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید“ بانک تجارت برگزار و صلاح الدین فروتن مشتری شعبه شهرستان کلاته از استان گلستان به عنوان دومین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

اسامی برندگان جشنواره سکه باران سامانی

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله چهارم (اسفند ماه ۹۲) جشنواره سکه باران سامانی، اسامی یک نفر برنده خوش اقبال شمش طلا و ۳۵۰ برنده سکه طلا این دوره مشخص شدند.

مسافر ۱۵ بانک تجارت به برزیل مشخص شد

در ادامه طرح یلدا تا نوروز بانک تجارت، عباس پورابراهیمی مشتری شعبه آران و بیدگل اصفهان به عنوان پانزدهمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

آغاز جشنواره " نوروز تا مبعث" بانک تجارت

قرعه‌کشی مرحله‌های ۱۳و ۱۴ جشنواره"یلدا تا نوروز"بانک تجارت برگزار شد و مسافران این دو مرحله به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مشخص و برندگان ۵۰ تبلت هر هفته این جشنواره نیز معرفی شدند.

قرعه کشی مرحله دوازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

دوازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "آذر صادقی" مشتری این بانک از استان خراسان شمالی ،دوازهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه‌کشی بانک رفاه

سرمایه‌گذاران برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده قرعه‌کشی بانک رفاه، تا پایان اسفندماه فرصت دارند نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

عیدی مبین‌نت برای مشترکین جدید و تمدیدی طرح‌های 6 ماهه

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز، سالی پر از موفقیت و آرامش را برای کلیه‌ی هم‌وطنان عزیز به‌ویژه مشترکین ارجمند وایمکس مبین‌نت آرزو می‌کند و به همه‌ی مشترکین جدید و هم‌چنین مشترکین . . .

روزهای قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳+۹۰ بانک ملی

- تاریخ برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳ + ۹۰ کارتخوان های بانک ملی ایران (شرکت داده ورزی سداد) اعلام شد.

اسامی برندگان جشنواره ۳+۹۰ بانک ملی

اسامی برندگان نخستین مرحله قرعه کشی جشنواره ۳ + ۹۰ دستگاه های کارتخوان بانک ملی ایران اعلام شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه کشی بانک رفاه

هموطنان برای مشارکت در امر نیک قرض الحسنه و بهره مندی از جوایز ارزنده قرعه کشی بانک رفاه، تا پایان اسفند ماه فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

برندگان جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد

در جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد که از دی‌ماه سال جاری تا اردیبهشت سال ۱۳۹۳، به مدت ۵ ماه برگزار می‌شود، به صدها پذیرنده فعال، بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش بصورت ماهانه، جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه اهدا خواهد شد.

معرفی مسافر یازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

یازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "نفیسه متولی‌زاده نائینی" مشتری اصفهانی بانک تجارت یازدهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

مسافر دهم بانک تجارت به برزیل مشخص شد

با برگزاری دهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت،"مهدی جاهد سراوانی"دهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد و برندگان ۵۰ تبلت این جشنواره معرفی شدند.

اسامی برندگان جشنواره سکه باران سامانی

با برگزاری قرعه‌کشی مرحله سوم جشنواره سکه باران سامانی، ۳۵۰ برنده این دوره مشخص شدند.

برگزاری جشنواره ۳+۹۰ بانک ملی ایران

طرح برگزاری جشنواره ۳+۹۰؛ طرحی تشویقی است که با هدف فعال سازی بیشتر کارتخوان های شرکت داده ورزی سداد(بانک ملی ایران)توسط واحد روابط عمومی برنامه ریزی شده است.

دومین جشنواره الکترونیکی بانک ملی آغاز شد

دومین دوره جشنواره دارندگان کارتخوان های بانک ملی ایران (شرکت داده ورزی سداد) از امروز شنبه ۱۰ اسفندماه آغاز شد

آغاز نهمین جشنواره الکترونیکی بانک رفاه

جوایز نهمین جشنواره دارندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی بانک رفاه کارگران اعلام شد.

فرصت استثنایی حضور در جشنواره زمستانی شاتل را از دست ندهید!

جشنواره زمستانی شاتل با شرایط و تخفیف‌‍‌های ویژه برای مشتریان جدید و فعلی در سراسر کشور برگزار می‌شود. شرکت در این جشنواره شرایط استثنایی را برای خرید سرویس­‌های اینترنت پرسرعت شاتل در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

جوایز بانک ملت به دارندگان کارتخوان

با اتصال حساب خود نزد بانک ملت به پایانه های فروش (کارتخوان فروشگاهی و درگاه اینترنتی) ضمن کسب امتیاز، از مزایای طرح پذیرندگان ملت ۲ به شرخ زیر برخوردار شوید:

اعلام برندگان نهایی دومین جشنواره نرم‏افزارهای موبایل

در مراسم اختتامیه جشنواره نرم‏افزارهای موبایل ایران که در سالن قندی وزارت ارتباطات برگزار شد، برترین اپلیکیشن‌های ایرانی در گروه‏های مختلف اعلام شدند.
صفحه 1 از 22   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
از کدام شرکت اینترنت می خرید؟
 
نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.