معرفی قابلیت‌های جدید اینستاگرام


خود را ارتقا داد و کاربران از این به بعد می‌توانند با استفاده تصویر یا فیلم اختصاصی خود، به شیوه‌ای جدید به پیغام‌های ارسال‌شده دوستان در این قسمت پاسخ دهند.
 اینستاگرام امروز بخش Direct Messages خود را ارتقا داد و کاربران از این به بعد می‌توانند با استفاده تصویر یا فیلم اختصاصی خود، به شیوه‌ای جدید به پیغام‌های ارسال‌شده دوستان در این قسمت پاسخ دهند. کاربران از این بعد هنگامی که گزینه پاسخگویی یا Reply پیغام‌های ارسالی در قسمت Direct را انتخاب کنند، قادر خواهند بود عکس یا فیلم اختصاصی خود را برای فرستنده ارسال کنند که در تمامی پاسخ‌ها، استیکری از عکس ارسال شده فرستنده نیز وجود خواهد داشت. اینستاگرام در توضیح این قابلیت جدید می‌گوید: «از حالا می‌توانید برای پاسخ دادن به پیغام‌های ارسالی دوستان خود در بخش دایرکت، یک عکس یا فیلم اختصاصی خود را انتخاب کنید و به اشتراک بگذارید. پیغام شما به صورت اتوماتیک، یک استیکر از عکس فرستاده شده را شامل خواهد شد. تنها کافی‌است گزینه reply را انتخاب کنید، دوربین را باز کرده و یک سلفی بگیرید و عکس خود را ارسال کنید.» قابلیت جدید دیگر این بخش، ارسال پاسخگویی به دایرکت به صورت تصویر نصف شده است split-screen reply که با انتخاب آن می‌توان عکس فرستنده را با عکس ارسالی خود تلفیق کرده و ارسال کنید. با انتخاب این قابلیت، عکس شخص فرستنده در بالا و تصویر عکس شما در پایین نمایش داده می‌شود. این قابلیت‌های جدید در نسخه جدید برنامه اینستاگرام نسخه 34/ 10 عرضه می‌شود.


منتشر شده توسط ویوان نیوز در تاریخ ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
کدخبر:47300منبع:ویوان نیوزتاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و نهم مردادلینک خبر: http://www.www.vivannews.com/Pages/News-47300.aspx