راهنمای خرید/ راسته کت وشلوار فروش ها


خرید شب عید یکی از سنت های مرسوم و جذاب ایرانی ها برای آخرین روزهای سال است. تا مردم به بهانه نو شدن لباس و محیط اطرافشان دل هایشان را هم نو کنند اما خرید دسته جمعی کار راحتی نیست.

ویوان نیوز: خرید شب عید یکی از سنت های مرسوم و جذاب ایرانی ها برای آخرین روزهای سال است. تا مردم به بهانه نو شدن لباس و محیط اطرافشان دل هایشان را هم نو کنند اما خرید دسته جمعی کار راحتی نیست. خیابان ها شلوغ شده و اگر خدای نکرده عیدی شما را در آخرین روزهای سال به حسابتان بریزند همه چیز به دقیقه 90 کشیده می شود و به این ترتیب سختی کار چند برابر می شود.

بانکی دات آی آر، برای اینکه از سختی های خرید شما بکاهد در سلسله گزارش هایی بهترین مکان هایی که بورس کالاهای مختلف هستند را به شما معرفی می کند.

اگر تصورتان این است که لباس های زنانه بسیار گران هستندو قیمت های نجومی دارند کافی است سری به کت و شلوار فروشی ها مخصوصا آن مشهورهایش بزنید تا حرفتان را پس بگیرید.

در ایران برند های مشهور و خوبی داریم اما اگر هوس کالای خارجی و مارک های مشهور فرنگی به سرتان زده است پس باید نجومی پول بدهید.

درتهران چندین و چند بورس کت و شلوار فروشی هست که از تنوع و تعدد خوبی برخوردارند و اغلب سلیقه ها را هم پوشش می دهد.

 

جمهوری

در خیابان جمهوری بعد از چهارراه علاالدین بورس کت وشلوار دامادی است که سفارش هم می گیرند.

بهارستان

این جا بورس کت و شلوار دامادی است . کت و شلوارهای پر زرق و برق، شال کشمیری، پاپیون و کروات و دستمال گردن های رنگارنگ واقعا تماشایی است.

امام خمینی

از ایستگاه مترو امام خمینی‌ (ره) كه پیاده شوید، حدود 100 متر آن طرف‌تر، راسته كت وشلوار فروشی‌ها شروع می‌شود. دست‌تان برای انتخاب حسابی باز است. البته تنوع قیمت در باب‌همایون بیشتر است.

میرداماد

در آن سوی تهران هم میرداماد پر از فروشگاه‌های مختلف است. پیر كاردین،گراد و هاكوپیان جزو معروف‌ترین برندهای كت و شلوار مردانه هستند و ال‌سی من در پاسداران نیز به راحتی در مسیر گشت و‌گذار شما قرار می‌گیرد.

ولیعصر

در سرتاسر خیابان ولیعصر هم کت و شلوار فروشی های متعددی هستند که اگرچه مارک مشهوری ارائه نمی دهند اما کیفیت کارهای وطنی شان خیلی بالاست.

چهار راه کالج

دور و بر چهار راه کالج تا نزدیکی دبیرستان مشهور البرز هم چندین و چند فروشگاه کت و شلوار فروشی وجود دارد.منتشر شده توسط ویوان نیوز در تاریخ ۱۳۹۱ سه شنبه ۸ اسفند
کدخبر:29162منبع:ویوان نیوزتاریخ انتشار:۱۳۹۱ هشتم اسفندلینک خبر: http://www.www.vivannews.com/Pages/News-29162.aspx