۱۳۹۶ جمعه ۳۰ تير ساعت: 7:22 عصر 7/21/2017
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
جنگ نرم شبکه‌های ماهواره‌ای علیه نظام بانکی کشور
اقتصاد ایران به شدت بانک محور است، به همین سبب سرنوشت بخش مهمی از اقتصاد کشور به سرنوشت بانک‌های ما گره خورده است. شریک دیگر این سرنوشت میلیون‌ها ایرانی هستند که اندوخته‌های خود را در بانک‌ها و موسسات اعتباری سپرده‌گذاری کرده‌اند تا از سودی که به دست می‌آورند، هم چرخ‌های زندگی خود را بهتر بچرخانند و هم این سود را به سپر محافظتی در برابر نرخ تورمی که حتی تک رقمی آن، قدرت خرید دارایی آنها را در گذر زمان کاهش می‌دهد، تبدیل کنند.
آسیب‌شناسی شراکت خارجی در خودروسازی ایران
خودروسازی ایران در حالی پس از توافق هسته‌ای و برجام، دور جدیدی از مشارکت‌های خارجی خود را آغاز کرده که قراردادهای جدید در بوته نقد قرار گرفته و اقشار مختلفی نسبت به آنها واکنش (چه مثبت و چه منفی) نشان داده‌اند.
آرشیو
شبکه‌های محبوب در فضای مجازی
نتایج یک نظرسنجی از رفتارشناسی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده محبوبیت بالای تلگرام و اینستاگرام است. براساس این نظرسنجی دلیل اصلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی جست‌وجوی مطالب است و در این میان زنان نسبت به مردان مطالب را با جدیت بیشتری دنبال می‌کنند.
روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن
اپلیکیشن نوعی نرم‌افزار کامپیوتر است که برای استفاده کاربر نهایی استفاده می‌شود. اکثر نرم‌افزارهایی که روزانه استفاده می‌کنیم، شامل این تعریف می‌شوند.
شبکه‌سازی ستون موفقیت همه کسب‌و‌کارها
این روزها ارائه برندها و در معرض قرار دادن محصولات و خدمات بسیار آسان‌تر شده است. همه اینها به لطف تبلیغات و از همه مهم‌تر شبکه‌سازی آسان ممکن شده که ارائه همه چیز را در اینترنت امکان‌پذیر ساخته‌اند.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۱ نهم دي :تاریخ انتشار 26742 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 12951 :بازدید

جشنواره زمستان۹۱ ایرانسل

خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید:
جشنواره زمستان۹۱ ایرانسل

۱ دی تا ۳۰ اسفند ۹۱

 
خدمات و  طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید:
 
قرعه‌کشی ۹ شمش طلا برای مشترکین جدید
۵۰ درصد اعتبار داخل شبکه بیشتر متناسب با اولین شارژ
۱۵درصد تخفیف مکالمه بین سیم کارت اصلی و هدیه
طرح ویژه بانوان
۱۰ دقیقه مکالمه رایگان ویژه آخر هفته‌ها!
سیم‌کارت دوقلوی ایرانسل
 
 
خدمات و  طرح های تشویقی ویژه همه مشترکین:
 
قرعه کشی جایزه ویژه جشنواره: شمش طلای یک کیلوگرمی!
۵۰ درصد تخفیف مکالمه های ایرانسلی
سرویس حفظ شماره
بسته ترکیبی  
سرویس ارسال شارژ
تخفیف گروهی
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
۲۴ درصد شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل
دریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل با ۴% اعتبار رایگان!
روش‌های متنوع شارژ
بسته‌های اینترنت همراه
 
طرح پیامک ایرانسل
آهنگ پیشواز رایگان
۲ درصد تخفیف صورت‌حساب برای مشترکین دائمی
طرح های تعرفه رنگی
 
 
خدمات و  محصولات جدید:
 
پیامک صوتی ایرانسل
سرویس اعلام دسترسی
نانوسیم‌های ایرانسل
خرید سیم کارت از طریق وب سایت ایرانسل
کد #۵۵۵*
 
 
به زودی از ایرانسل:
 
سیم کارت جهانگردان
چارسوی ایرانسل (فروشگاه برنامه های کاربردی تلفن همراه)
سرویس میزبان تماس
سرویس اطلاعات شهری
بسته های ترکیبی جدید 

خدمات و  طرح های تشویقی
ویژه مشترکین جدید 
 
 
  
قرعه کشی ۹ شمش طلا
 
در صورتی که شما مشترکین جدید ایرانسل، در هریک از ماه‌های برگزاری جشنواره زمستان، سیم کارت خود را به مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ ریال شارژ کنید، در قرعه کشی جایزه آن ماه (۳ شمش طلای ۱۰۰ گرمی) شرکت داده خواهید شد و می توانید یکی از سه برنده خوش اقبال آن ماه باشید.

توجه:
 • این قرعه کشی در هر ماه به طور جداگانه برگزار می‌شود و سه برنده هر ماه، در هفته اول ماه بعد معرفی خواهند شد.
 • برای شرکت در قرعه کشی، شارژ سیم کارت در هر ماه به میزان ۱۰۰,۰۰۰ ریال الزامیست.
 


۵۰ درصد اعتبار داخل شبکه بیشتر متناسب با اولین شارژ
 
شما مشترکین جدیدی که در فاصله ۱ دی تا ۳۰ اسفند ۹۱، سیم‌کارت ایرانسل را خریداری کرده و پس از طی مراحل ثبت‌نام و ارسال مدارک، نخستین تماس را از خط خود برقرار کنید، در هفته اول فعال سازی و با اولین شارژ سیم‌کارت خود، علاوه بر مبلغ شارژ خریداری شده، از اعتبار هدیه داخل شبکه که معادل ۵۰% مبلغ شارژ است نیز بهره مند می شوید.
 
برای مثال، در صورتی که شما سیم‌کارت خود را به میزان ۵۰,۰۰۰ ریال شارژ کنید، علاوه بر این مبلغ، ۲۵,۰۰۰ ریال نیز اعتبار هدیه دریافت می‌کنید. یعنی با اولین شارژ، می توانید معادل ۷۵,۰۰۰ ریال اعتبار (بدون در نظر گرفتن مالیات) در سیم‌کارت خود داشته باشید.


توجه:
 • مهلت استفاده از این اعتبار هدیه داخل شبکه تنها ۷ روز است.
 • شارژ شگفت انگیز شامل ۵۰% اعتبار بیشتر نمی‌گردد.
 • سیم کارت هدیه یک هفته پس از فعال‌سازی وارد این طرح خواهد شد.
 


۱۵ درصد تخفیف مکالمه بین سیم‌کارت اصلی و هدیه
 
با خریداری سیم کارت ایرانسل در فاصله ۱ دی تا ۳۰ اسفند ۹۱ و طی مراحل ثبت‌نام، ارسال مدارک، برقراری نخستین تماس از خط خود و نیز فعال سازی سیم‌کارت هدیه، حداکثر پس از یک هفته، از ۱۵% تخفیف مکالمه بین سیم‌کارت اصلی و هدیه برخوردار می‌شوید. این هدیه به مدت ۹۰ روز فعال خواهد بود.
 
 


طرح ویژه بانوان!
 
در طول جشنواره زمستان ۹۱، شما بانوان عزیز قادر خواهید بود با خرید سیم کارت‌های دوقلوی ایرانسل، یک هفته پس از فعال‌سازی سیم‌کارت اصلی خود، به مدت ۹۰ روز، روزانه  از ۲ دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی به ازای ۱۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه بهره مند شوید.
 
همچنین کافیست سیم‌کارت هدیه خود را نیز فعال کنید تا به مدت ۳ ماه، از ۵۰ مگابایت GPRS رایگان و ۱۰۰ پیامک رایگان ایرانسلی در هر ماه برخوردار شده و همچنین از ۱۵% تخفیف ویژه مکالمه بین سیم‌کارت اصلی و سیم‌کارت هدیه، بهره‌مند گردید. 
 
توجه: مکالمه رایگان در هر روز تنها یک بار به شما تعلق می‌گیرد.

برای اطلاع از تعداد پیامک‌های هدیه ارسال شده، کد و برای آگاهی از میزان GPRS باقیمانده، کدرا از سیم کارت هدیه شماره‌گیری کنید.
 
 


 سیم‌کارت دوقلوی ایرانسل 
  
همان طور که می‌دانید، با تغییر در روند ارائه سیم کارت هدیه، سیم‌کارت‌های ایرانسل به همراه سیم کارت هدیه در قالب یک بسته در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما مشترکین جدید ایرانسل می‌توانید با خرید هر سیم کارت دوقلوی ایرانسل، سیم کارت هدیه را نیز در همان بسته و به صورت همزمان دریافت نمایید و دیگر نیازی نیست در انتظار دریافت آن از طریق پست باشید.
 
قیمت سیم کارت های ایرانسل با بهای تخفیفی به شرح جدول زیر است:
 
 
قیمت با احتساب ۵% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده است.
 
 
نکات مهم:
 
 • جهت دریافت سیم کارت هدیه، نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست و این سیم‌کارت به صورت رایگان همراه با سیم کارت اصلی خریداری شده توسط فروشنده به شما تحویل می‌گردد. شایان ذکر است، تغییر در طرح ارائه سیم‌کارت هدیه، تغییری در قیمت سیم کارت‌های ایرانسل ایجاد ننموده است. 

 •  در زمان خرید، هر دو سیم کارت اصلی و هدیه در یک بسته در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 • سیم کارت هدیه دارای تاریخ انقضا بوده و مشترک می‌تواند در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری  از سیم‌کارت اصلی، از این تاریخ مطلع شود.

 •  سیم کارت هدیه در ابتدا فعال نمی‌باشد. بنابراین لازم است پس از فعال کردن سیم‌کارت اصلی ابتدا یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ و سپس به ۲۱۱۵ ارسال گردد تا شماره سیم کارت هدیه از طریق پیامک برای مشترک فرستاده شود.

    
۱۰ دقیقه مکالمه رایگان ویژه آخر هفته ها!
 
در طول تمامی جمعه‌های این جشنواره، همه شما مشترکین اعتباری جدید ایرانسل می توانید در صورت شارژ سیم کارت خود حداقل به مبلغ ۱۰,۰۰۰ ریال در طول هفته، در روز جمعه ۱۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه هدیه بگیرید.

توجه:
 •  مکالمه رایگان، ویژه تماس های داخل شبکه ایرانسل خواهد بود و تنها در روز جمعه همان هفته قابل استفاده است.

 • مکالمه رایگان در هر هفته تنها یک بار به مشترک تعلق می‌گیرد.

 • این پیشنهاد تشویقی در همه هفته‌های زمستان ۹۱ ارائه شده و مشترکین جدید این جشنواره می‌توانند طبق شرایط ذکر شده، هر هفته از آن بهره‌مند شوند.

   خدمات و طرح های تشویقی 
ویژه مشترکین جدید و فعلی
 
 
 
 
قرعه کشی جایزه ویژه جشنواره:
شمش طلای یک کیلوگرمی!
 
در صورتی که شما مشترکین ایرانسل، در هر ماه سیم کارت خود را حداقل به مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ ریال شارژ کنید، به گونه‌ای که در پایان جشنواره زمستان، سیم کارت شما به میزان ۳۰۰,۰۰۰ ریال شارژ شده باشد، در قرعه کشی جایزه ویژه ایرانسل یعنی شمش طلای یک کیلوگرمی شرکت داده خواهید شد و می توانید برنده خوش اقبال این جشنواره باشید.
 
توجه:
 • پس از انجام این قرعه کشی در پایان جشنواره زمستان ۹۱، برنده آن معرفی خواهد شد.

 • برای شرکت در قرعه کشی، شارژ سیم کارت در هر ماه حداقل به میزان ۱۰۰,۰۰۰ ریال الزامیست.
   

 
%۵۰ تخفیف مکالمه های ایرانسلی
 
در طول جشنواره زمستان، همه شما مشترکین جدید و قدیمی ایرانسل می توانید از ساعت ۲ تا ۷ بامداد تمامی روزهای هفته تا ۳۰ اسفند ماه ۹۱، از ۵۰% تخفیف استثنایی در تماس های داخل شبکه ایرانسل خود بهره‌مند شوید.
 
توجه:
 • همه مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند از این تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.
 • طرح‌های تعرفه رنگی ایرانسل شامل این تخفیف نخواهد بود.
 

سرویس حفظ شماره
 
با بهره‌گیری از این سرویس جدید، اگر به هر دلیل از خط ایرانسل خود برای مدتی استفاده نکنید، شماره شما همچنان در مالکیت‌تان باقی می‌ماند.

با توجه به اینکه طبق ضوابط شرکت ایرانسل، کلیه سیم کارت های اعتباری که به مدت ۳ ماه متوالی مورد استفاده قرار نگیرند به حالت تعلیق دائم درآمده و به مالکیت این شرکت بازگردانده می‌شود*، ایرانسل به شما امکان داده است تا در صورت نیاز، با استفاده از این سرویس جدید، همچنان امکان حفظ شماره خود را در شرایط مذکور داشته باشید. بدین ترتیب، در صورتی که به هر دلیل قرار است برای مدتی بیش از ۳ ماه، از خط ایرانسل خود استفاده نکنید و تمایل دارید شماره مورد نظرتان همچنان در مالکیت شما باقی بماند، می توانید کد دستوری را از خط خود شماره گیری کنید. پس از شماره گیری این کد دستوری، مبلغی معادل ۱۲۰,۰۰۰ریال به عنوان هزینه اشتراک از اعتبار شما کسر می شود و بدین ترتیب این شماره به مدت یک سال برای شما حفظ خواهد شد. همچنین می‌توانید در هر زمان برای اطلاع از باقیمانده دوره استفاده از این سرویس، کد دستوری را شماره‌گیری کنید.

* تعلیق مذکور شامل شماره سیم کارت می‌باشد. 
بسته ترکیبی  
 
شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید در جشنواره زمستان ۹۱ با پرداخت ۱۰,۰۰۰ ریال، در یک بازه زمانی یک هفته‌ای از ۲۰ پیامک فارسی رایگان داخل شبکه، ۱۰ دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه و ۷۵ مگابایت اینترنت همراه رایگان مطابق جدول زیر برخوردار شوید:  
 

 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
 
 
جهت اطلاع از باقیمانده اعتبار بسته ترکیبی نیز می‌توانید از کدهای دستوری زیر استفاده کنید:
 
 
 
 
  
سرویس ارسال شارژ 

در راستای افزایش تنوع در خدمات شارژ سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل، از این پس می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری زیر، برای سیم کارت اعتباری یا حساب وایمکس دوستانتان شارژ ارسال کنید:
 
 
توجه:
 
 • لازم است شماره دوستانتان را با ساختار «۹۳XXXXXXXX» وارد کنید.

 •  بابت ارائه این سرویس، تنها ۵۰۰ ریال از اعتبار ارسالی کسر خواهد شد. اما در صورت ارسال اعتبار برای حساب وایمکس، مبلغی کسر نخواهد شد.
 برای انتقال شارژ به حساب اعتباری وایمکس می‌توانید از کد دستوری زیر استفاده نمایید (لطفا شناسه وایمکس را با ساختار ۹۴XXXXXX وارد کنید):
 
 

 
 
تخفیف گروهی: ۱۵% تخفیف مکالمه داخل شبکه برای ۵ تا ۲۰ شماره 
 
در جشنواره زمستان ۹۱ و در ادامه ارائه طرح های تخفیفی جذاب، تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می توانید با فعال‌سازی سرویس «تخفیف گروهی»، یکی از سه گروه «خانواده من» (۱ تا ۵ شماره)، «دوستان من» (۱ تا ۱۰ شماره) و یا «همکاران من» (۱ تا ۲۰ شماره) را انتخاب کنید تا هزینه تمامی مکالمه ها با این شماره های ثبت شده، هم برای شما و هم برای اعضای آن گروه با ۱۵ درصد تخفیف محاسبه شود!
 
بر اساس این طرح، در صورتی که با ثبت شماره های متناسب با یک گروه سرویس تخفیف گروهی را فعال کنید، علاوه بر آنکه تماس های داخل شبکه شما با اعضای آن گروه از ۱۵% تخفیف برخوردار خواهد شد، تماس های اعضای آن گروه با یکدیگر نیز مشمول این تخفیف می‌شود.
 
 
 
 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
 
 شما همچنین می توانید، با مراجعه به لینک کنترل حساب اینترنتی و کلیک بر گزینه «خدمات ارزش افزوده» و سپس انتخاب «تخفیف گروهی»، نسبت به فعال سازی این سرویس اقدام نمایید.
 
 
برای ثبت، حذف و انجام عملیات دیگر بر روی شماره های منتخب خود، از کدهای دستوری موجود در جدول زیر استفاده کنید:
 
 
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.تعرفه های طرح:
  
 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
 
 
 
توجه:
 • برای فعال‌سازی هر گروه ضروری است مبلغ کامل شارژ آن گروه را در حساب خود داشته باشید.

 • برخورداری از تخفیف ۱۵درصدی در دوره برگزاری جشنواره زمستان ۹۱ امکان‌پذیر خواهد بود. 

 • تنها شماره های ایرانسل را می توانید در این فهرست وارد نمایید.

 • گروه های تخفیفی از زمان فعال شدن به مدت یک ماه فعال خواهند بود و پس از این مدت به صورت خودکار تمدید می شوند.
 


شارژ شگفت انگیز ایرانسل (ویژه مشترکین اعتباری)
  
شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با استفاده از سرویس آشنای «شارژ شگفت انگیز» و در فاصله زمانی ۱ دی تا ۳۰ اسفند ۹۱، در یک مدت زمانی معین، ۲۰% بیش از میزان شارژ خریداری شده، مکالمه کرده و یا پیامک و پیام چندرسانه‌ای ارسال کنید.
   
 
 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
 
نحوه فعال‌سازی «شارژ شگفت انگیز»
 
جهت فعال‌سازی کافیست به جای کد درج شده روی کارت شارژ، کد «شارژ شگفت انگیز» را شماره‌گیری کنید. برای مثال، می‌توانید پس از دریافت رمز ۱۶ رقمی خود برای شارژ ۱۰,۰۰۰ ریالی، به جای شماره‌گیری کد دستوری همیشگی، که سیم‌کارت شما را معادل ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ می‌کند، همان شماره رمز ۱۶ رقمی را با کد دستوری ویژه «شارژ شگفت‌انگیز» شماره‌گیری نمایید، تا سیم‌کارت شما ۱۲,۰۰۰ ریال شارژ شود. بدین ترتیب، ۱۰,۰۰۰ ریال شارژ معمول، شامل تماس‌های داخل و خارج از شبکه ایرانسل بوده اما ۲۰۰۰ ریال شارژ اضافه شده، تنها برای استفاده داخل شبکه خواهد بود.


توجه:

 •  طرح تشویقی شارژ شگفت انگیز در فاصله زمانی ۱ دی تا ۳۰ اسفند ۹۱ ارائه می‌شود.
 • پس از اتمام مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، کل شارژ باقیمانده در حساب مشترک منقضی خواهد شد.
 •  برای اطلاع از میزان اعتبار خود، را شماره‌گیری کنید.
 • شما می توانید با استفاده از شارژ شگفت انگیز مکالمه کرده، تعداد زیادی پیامک یا پیام‌چندرسانه‌ای ارسال کنید و یا از اینترنت همراه استفاده نمایید. همچنین می توانید از محصولات جذاب ویترین و آهنگ پیشواز بهره‌مند شوید.
 • مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز، برای کسانی که به صورت مداوم از این شارژ استفاده می‌کنند حداکثر تا ۹۰ روز تمدید خواهد شد.
 • در هنگام استفاده از خدمات رومینگ، می توانید از مبالغی که از طریق شارژ شگفت انگیز در حساب شما منظور شده استفاده کنید.%۲۴ شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل
 
در صورتی که با کلیک بر گزینه «شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل» و ادامه دستورالعمل‌های ذکر شده، شارژ شگفت انگیز دریافت کنید، به جای ۲۰% شارژ شگفت انگیز که از طریق وارد کردن کد دستوری درج شده روی کارت شارژ دریافت می‌کردید، ۲۴% شارژ شگفت انگیز دریافت خواهید کرد. شما همچنین می‌توانید از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب برای دریافت شارژ از طریق وب سایت ایرانسل استفاده کنید. در این روش، بعد از انتخاب نوع شارژ و بانک مورد نظر، به درگاه پرداخت هدایت شده و در این مرحله شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود، رمز عبور اینترنتی بانکی و نیز شماره ۳ رقمی پشت کارت شتاب را وارد کرده و پرداخت خود را انجام دهید.
 

 
 دریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل به همراه ۴% اعتبار رایگان
 
تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانید با کلیک بر گزینه «خرید اعتبار از طریق وب‌سایت»، اعتبار مورد نظر خود را دریافت نمایید. بدین ترتیب بعد از پرداخت اینترنتی، اعتبار خود را مستقیماً بر حسب میزان شارژ و به همراه ۴% اعتبار رایگان مکالمه و پیامک داخل شبکه (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) دریافت می‌کنید. با این روش، مبلغ مذکور به طور مستقیم از حساب بانکی شما کسر شده و به اعتبار سیم‌کارت‌تان افزوده می‌شود. به طور مثال اگر با انتخاب «خرید اعتبار از طریق وب سایت»، مبلغ ۱۰۰ هزار ریال شارژ دریافت کنید، ۴% از این مبلغ که با احتساب مالیات بر ارزش افزوده معادل ۴ هزار ریال است، به صورت رایگان به اعتبار شما افزوده می‌گردد.
 
 
نسخه ویژه تلفن همراه «دریافت اعتبار از طریق وب سایت ایرانسل»
 
همچنین، در ادامه راه اندازی روش های آسان شارژ مستقیم، شما مشترکین اعتباری ایرانسل اکنون می‌توانید با استفاده از نسخه ویژه تلفن همراه این سرویس، با بهره گیری از اینترنت تلفن همراه خود، از طریق لینک charge.irancell.ir، خط ایرانسل خود یا افراد دیگر را شارژ کنید.
 

 
روش‌های متنوع شارژ
 
باجه های خدمات بانکداری الکترونیکی و نرم افزار همراه بانک (Web Kiosk)
خدمات بانکداری همراه ایرانسل
خرید اعتبار از طریق وب سایت (به همراه نسخه ویژه تلفن همراه)
خط به خط
دستگاه‌های خودپرداز (عابر بانک)
دستگاه های کارت خوان (پایانه‌های فروش)
شارژ الکترونیکی
شارژ اینترنتی (از طریق وب سایت بانک های طرف قرارداد)
تلفن گویای ۸۷۳۴ – ۰۲۱ با همکاری فروشندگان مجاز ایرانسل
 
در هر یک از روش‌های فوق می‌توانید مبلغ شارژ مورد نظر خود را از میان مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار ریالی انتخاب کنید. سپس برای شارژ سیم کارت، از کد زیر استفاده کنید:
 
 
 
توجه: بانک‌های طرف قرارداد ایرانسل که هم اکنون خدمات شارژ به مشترکین ایرانسل ارائه می‌دهند عبارتند از: بانک اقتصاد نوین، بانک پارسیان، بانک پاسارگاد، پست بانک، بانک تجارت، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک صادرات ایران، بانک کشاورزی، بانک مسکن، بانک ملت و بانک ملی ایران.
 
اطلاعات بیشتر درباره روش‌های شارژ را اینجا بخوانید.
 

بسته های اینترنت همراه EDGE
(نسل پیشرفته GPRS با سرعت دو برابر)

ساعات خوش اینترنت همراه: هر کیلو بایت، تنها ۱ ریال!
 
بهای سرویس GPRS، شنبه تا چهارشنبه از ۲ بامداد الی ۸ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود!
 
 
 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
شارژ ویژه اینترنت همراه

با این پیشنهاد تشویقی، شما مشترکین اعتباری می توانید با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد   ویژه شارژ حساب GPRS، از تخفیف ویژه بهره‌مند شوید.
 
جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است:
 
  برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
برای اطلاع از میزان اعتبار، کد  را شماره گیری کنید.
 
 
 
بسته های اینترنت همراه 
 
در جشنواره زمستان ۹۱، شما مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانید از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه (GPRS) استفاده کنید: 
  
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.  
 
 
توجه:
 
 • بسته‌های GPRS ایرانسل دارای مدت زمان محدود و میزان مصرف معین بوده و شما طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته‌ها می‌توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید.

 • در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته GPRS ایرانسل وجود دارد.

قابلیت تمدید بسته: 

اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقی مانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.
 
حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌های GPRS با توجه به قابلیت تمدید آن، ۹۰ روز است.


نحوه اطلاع از حساب:
 
برای اطلاع از حساب بسته‌های GPRS می‌توانید کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:
 
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.  
 
 برای دریافت تنظیماتGPRS ، کد را شماره‌گیری نمایید.
 


 طرح پیامک ایرانسل
 
شما مشترکین اعتباری می توانید در جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، با دارا بودن مبلغ  ۱۰,۰۰۰ ریال اعتبار در سیم‌کارت خود، از طریق شماره گیری کد دستوری، علاوه بر تخفیف در ارسال پیامک (بر اساس جدول زیر) از تخفیف ویژه اینترنت همراه (GPRS) نیز بهره‌مند شوید:
   
 برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
 
 
بدین ترتیب، هزینه استفاده از سرویس GPRS نیز به شرح زیر خواهد بود:
  
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
• مهلت استفاده از تخفیف های فوق تنها یک ماه است.
• جهت اطلاع از نوع تعرفه انتخابی کد دستوری  و برای اطلاع از زمان باقیمانده تعرفه، کد دستوری  را شماره گیری کنید.
 

 
یک آهنگ پیشواز رایگان به ازای سفارش سه آهنگ
 
تمامی مشترکینی که در طول جشنواره زمستان ۹۱، سه بار اقدام به خرید آهنگ پیشواز نمایند، یک آهنگ پیشواز رایگان نیز از ایرانسل دریافت خواهند کرد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره «آهنگ پیشواز»، کد دستوری  را شماره‌گیری کرده، سپس کلید (YES/OK) را فشار دهید.
 
 •   در طول جشنواره زمستان ۱۳۹۱، آهنگ های پیشواز با قیمت ۵۰۰۰ ریال ارائه می‌شوند.
حداکثر زمان استفاده از آهنگ پیشواز ۳۰ روز است. شما می‌توانید این آهنگ پیشواز را در هر زمان با شماره‌گیری کد دستوری #۶*۷۷۷* به طور رایگان با آهنگ مورد علاقه خود جایگزین کنید. در طول جشنواره به هر مشترک، تنها یک آهنگ پیشواز تعلق می‌گیرد.
 

 
 تخفیف صورت‌حساب برای مشترکین دائمی
 
مشترکین دائمی ایرانسل می‌توانند با پرداخت صورت‌حساب خود از طریق وب سایت ایرانسل و یا پرداخت از طریق انواع روش‌های شارژ، از ۲% تخفیف روی صورت‌حساب بعدی خود بهره‌مند شوند.
 

 
طرح های تعرفه رنگی: هفتگی و ماهانه!
 
طرح های تعرفه رنگی  قرمز، آبی، طلایی و طلایی دو ستاره در جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل نیز ارائه خواهند شد. در این جشنواره، مشترکین ایرانسل می‌توانند بنا به نیاز خود، این طرح‌ها را همان‌طور که در جداول زیر مشاهده می‌نمایید به صورت هفتگی و یا ماهانه فعال کنند. هریک از طرح‌های تعرفه رنگی، علاوه بر کاهش نرخ مکالمه و پیامک، شامل بهای تخفیفی برای سرویس GPRS نیز می‌باشد. مشترکین ایرانسل می‌توانند با در نظر گرفتن میزان و نوع مصرف خود، مناسب‌ترین طرح را در دوره‌های هفتگی و ماهانه انتخاب نموده و هزینه تلفن همراهشان را تا حد چشمگیری کاهش دهند.
 
توجه: طرح «هفتگی» تنها مختص مشترکین اعتباری بوده و مشترکین دائمی می توانند این طرح ها را به صورت «ماهانه» بر روی خط خود فعال کنند.
 
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
 
در جداول فوق، مبالغ تماس بر حسب ریال/دقیقه، مبالغ پیامک و پیام چند رسانه ای بر حسب ریال/پیام و هزینه GPRS بر حسب ریال/کیلوبایت تعیین شده است.
 
توجه: برای اطلاع از نحوه انتخاب طرح دلخواه‌تان می‌توانید یک پیامک بدون متن از خط ایرانسل خود به ۲۱۴۰ بفرستید تا دستورالعمل انتخاب طرح‌های تعرفه تشویقی برایتان ارسال شود.
 
 
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.
 
 
مثال: برای فعال‌سازی طرح تعرفه هفتگی طلایی برای سیم کارت های اعتباری می‌توانید کد دستوری  را از گوشی خود شماره‌گیری نموده و یا با ٧٠٠ تماس گرفته و طبق دستورالعمل، ابتدا ٧، سپس ۵، بعد ٢، پس از آن ١ و در آخر برای تایید ١ را وارد کنید.
 
شما می توانید همزمان با استفاده از طرح های تعرفه رنگی ایرانسل، از بسته های افزایشی محصولات گوناگون ایرانسل به همراه تمامی تخفیف های موجود در آنها بهره‌مند شوید.

۱- شرایط عمومی:

١- ١
همانند تمامی تعرفه های مخابراتی، تعرفه های فوق نیز بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند. مطابق تغییرات جدید قوانین مالیاتی کشور، مالیات بر ارزش افزوده مربوطه ۵ درصد است.

١- ٢
فراموش نکنید که پیش از انتخاب هر یک از طرح‌های تعرفه تشویقی، باید ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و مدارک لازم را به ایرانسل ارسال کرده باشید.
 

۲-  شرایط مربوط به سیم کارت های اعتباری:

٢- ١
مدت این تعرفه های تشویقی برای مشترکین اعتباری (از زمان فعال شدن) برای اشتراک هفتگی، ٧ روز و برای اشتراک ماهانه، ٣٠ روز می باشد. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان  را از خط خود شماره گیری نمایید.

٢- ٢
مشترکین اعتباری، پس از پایان مدت زمان طرح تعرفه تشویقی انتخابی (هفتگی، ماهانه) به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند و یک پیامک مبنی بر بازگشت به طرح تعرفه قبلی خود دریافت خواهند کرد.

٢- ٣
در صورت انتخاب هر یک از طرح‌های تعرفه تشویقی، مشترکین اعتباری نمی‌توانند پیش از پایان دوره مربوطه مبادرت به تغییر تعرفه نمایند، اما قادر خواهند بود طرح تعرفه موجود را مجدداً تمدید کنند. برای اطلاع از مدت زمان باقی مانده از طرح تعرفه تشویقی، کد دستوری  را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید.

۴-۲
هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین اعتباری، از اعتبار مکالمه آنها کسر می شود. لازم به ذکر است، مشترکین به هنگام انتخاب طرح مورد نظر باید اعتبار مکالمه کافی در حساب خود داشته باشند.

۲- ۵ طرح تعرفه انتخابی ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیامک تایید، فعال می شود.
 

۳- شرایط مربوط به سیم کارت های دائمی:

۱-۳
جهت تغییر طرح تعرفه، مشترکین می توانند به روشهای ذکر شده در بخش مربوط به نحوه تغییر طرح تعرفه در وب سایت و بروشورهای ایرانسل مراجعه نمایند. برای بازگشت به طرح پایه ثانیه ای   را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حساب خود را از خط خود شماره گیری نمایید.

۲-۳
طرح های تعرفه تشویقی مربوط به سیم کارت دائمی، از زمانی که فعال شوند تا پایان اسفند۹۱ فعال می مانند. درصورتی که مشترک مایل به بازگشت به طرح تعرفه قبلی باشد، می تواند در هر زمان به سادگی از طریق روش های ذکر شده در بروشورهای ایرانسل، طرح تعرفه خود را تغییر دهد.

۳-۳
طرح تعرفه انتخابی ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال درخواست، با دریافت پیامک تایید فعال می شود.

۴-۳
در صورتی که مشترکین دائمی هر یک از تعرفه های تشویقی را از روز اول ماه فعال کرده باشند، دیگر نیازی به پرداخت اشتراک ماهانه نداشته و تنها باید هزینه فعال سازی طرح انتخابی (هزینه ماهانه طرح تشویقی) را بپردازند.

۵-۳
توجه داشته باشید در صورتی که طرح تشویقی برای بخشی از یک ماه فعال شده باشد، هزینه مشترک به نسبت تعداد روزهایی که هر یک از طرح ها (تعرفه پایه و تعرفه تشویقی) فعال بوده است، محاسبه می شود.

۶-۳
با انتخاب هر یک از طرح های تعرفه تشویقی، مشترکین دائمی می توانند در هر زمان در صورت تمایل، طرح های تعرفه تشویقی خود را تغییر دهند.

۷-۳ 
 مشترکین دائمی، پس از پایان مدت جشنواره به صورت خودکار به طرح تعرفه پایه ثانیه ای بازگردانده می شوند.

۸-۳ هزینه ماهانه طرح تشویقی برای مشترکین دائمی در صورت حساب ماهانه آنها منظور‌ ‌می‌شود.

٣-٩ در صورت انتخاب هر یک از طرح های تعرفه طلایی، مشترک باید مبلغی برابر یا بیشتر از هزینه اشتراک دو ماه طرح تشویقی را در حساب خود داشته باشد. درغیراین صورت، درخواست اجرا نخواهد شد.
 
 
 
 
 

خدمات و محصولات جدید
 
 
 
 
پیامک صوتی ایرانسل
 
همزمان با فرا رسیدن جشنواره زمستان ۹۱ ایرانسل، سرویس پیشرفته ای به نام «پیامک صوتی» در اختیار شما مشترکین عزیز اعتباری قرار گرفته است که بر اساس آن، می‌توانید در هر زمان که تمایل داشتید با شماره‌گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹، تا ۶۰ ثانیه برای مشترک مورد نظر خود پیام بگذارید.
 
پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا پیام خود را به یکی از روش‌های زیر ارسال کنید:
 
پیامک: مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته‌اید مطلع شده و می توانید از طریق تماس با شماره های ۷۱۹ یا ۷۲۰، آن را بشنود.
 
تماس خودکار: سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می گیرد و پیام شما را پخش می کند.
 
پیام چندرسانه‌ای: پیام ضبط شده شما به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد.
 
 
امکان ارسال به دیگر مشترکین ایرانسل:
 
 از دیگر قابلیت‌های این سرویس جدید، ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک و یا ارسال پیام صوتی دریافت شده، برای مشترکین دیگر با روشهای مختلف شامل پیامک، تماس خودکار و یا پیام چندرسانه‌ای است.
 
- هزینه ارسال هر پیامک صوتی معادل ۶۲۰ ریال می باشد.

- همه مشترکین اعتباری می توانند برای سایر مشترکین اعتباری، دائمی و مشترکین اپراتورهای دیگر پیغام بگذارند.
 
- در صورتی قادر به استفاده از این سرویس از طریق پیام چندرسانه‌ای خواهید بود که پیشتر تنظیمات پیام چندرسانه‌ای (MMS)  خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد  را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنید.)
 
 

 
سرویس اعلام دسترسی
 
به کمک این سرویس جدید، در صورتی که شما با مشترکی تماس گرفتید و به دلیل خاموش بودن گوشی وی یا به هر دلیل دیگری تماس برقرار نشد، می توانید از در دسترس قرار گرفتن مجدد او در شبکه (تا ۲۴ ساعت) مطلع شوید.
 
برای این منظور کافیست کد  را شماره گیری کنید تا به محض بازگشت مشترک مورد نظرتان به شبکه، از طریق یک پیامک، امکان تماس با او، به شما اعلام گردد.
 
 • استفاده از این سرویس تنها برای مشترکین سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل امکان‌پذیر است.

 • هزینه استفاده از این سرویس تنها ۱۳۰ ریال می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با سرویس «اعلام دسترسی» و اطلاع از سایر امکانات این سرویس می‌توانید کد را از سیم کارت اعتباری ایرانسل خود شماره گیری کنید.

 

 
نانوسیم های ایرانسل
نسل جدید سیم کارت
 
با توجه به اینکه استفاده از نسل جدید گوشی‌های تلفن همراه مستلزم دارا بودن سیم‌کارت‌های مناسب این دستگاه‌ها در سایز کوچکتر است، شرکت ایرانسل که پیشتر میکروسیم را در اندازه کوچک و سازگار با گوشی‌ها و ابزارهای نسل جدیدی همچون iPad ، iPhone و ... در دسترس شما کاربران عزیز و علاقه‌مندان فناوری‌های جدید قرار داده بود، اکنون نانوسیم را به شما عزیزان ارائه کرده است. این نوع سیم کارت، ۴۰ درصد کوچکتر از میکروسیم بوده و دارای ابعاد ۱۲.۳ میلیمتر (طول) در ۸.۸ میلیمتر (عرض) و با ضخامت ۰.۶۷ میلیمتر است.
 
شما می توانید با کلیک بر اینجا، این محصول جدید را تهیه کنید.
 
قیمت این سیم کارت نسل جدید به شرح زیر می‌باشد:
 
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

توجه:
 •   شما مشترکین ایرانسل که دارای گوشی‌های نسل جدید بوده ولی پیشتر یکی از سیم‌کارت‌های معمولی ایرانسل را خریداری نموده‌اید نیز می‌توانید از طریق مراجعه به مراکز خدمات ایرانسل برای تغییر نوع سیم‌کارت خود درخواست داده و سیم کارت جدید تهیه نمایید.

 • در حال حاضر، نانوسیم را تنها می توان در جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند iPhone5 یا iPad mini مورد استفاده قرار داد. 


 
خرید سیم کارت از طریق وب سایت ایرانسل

در طول جشنواره زمستان ۹۱  ایرانسل، شما می توانید با مراجعه به این لینک، برای دریافت سیم کارت عادی که از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد ثبت نام کرده و با اولین شارژ، از ۴۰ پیامک ایرانسلی ۷ روزه رایگان بهره‌مند شوید. (این سیم کارت شامل سیم کارت هدیه نبوده و به صورت تکی ارائه می‌شود.)
 
 
برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید. 
 

کد #۵۵۵*

جهت رفاه حال مشترکین گرامی ایرانسل و خدمت رسانی بهتر، ایرانسل کد طلایی  را در اختیار شما قرار داده است. بدین ترتیب می‌توانید برای اطلاع از روش‌های شارژ، نحوه فعال‌سازی بسته‌های تخفیفی، تنظیمات MMS، GPRS و اطلاع از سایر خدمات ایرانسل، کد را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری نموده و از طریق فهرست‌های مربوط، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
 
 

 
 

به زودی از ایرانسل
 
 


سیم کارت جهانگردان
 
در راستای ارائه محصولات متنوع به شما مشترکین عزیز ایرانسل، «سیم کارت جهانگردان» برای رفاه بیشتر آن دسته از گردشگرانی که به ایران سفر می کنند و تماس های زیادی با اپراتورهای برون مرزی دارند، عرضه می‌گردد.
 
این سیم کارت تنها در داخل ایران قابل استفاده بود و تماس با آن به مراتب مقرون به صرفه تر و با کیفیت بالاتری نسبت به تماس با دیگر سیم کارت‌ها به ویژه سیم‌کارت‌های اپراتورهای خارجی خواهد بود.
 


چارسوی ایرانسل (فروشگاه برنامه های کاربردی تلفن همراه)
 
 
در جشنواره زمستان ۹۱، ایرانسل اقدام به راه اندازی سرویس جدید خود به نام «چارسو» (فروشگاه برنامه های کاربردی تلفن همراه) خواهد کرد که شما را قادر می سازد از طریق مراجعه به پورتال اینترنتی این فروشگاه و یا برنامه فروشگاه قابل نصب بر گوشی تلفن همراه شما، برنامه های مورد نیاز خود را که با سیستم عامل گوشی هوشمند شما همخوانی دارد خریداری نمایید.
 
 • اطلاعات تکمیلی در رابطه با این سرویس (هزینه، روش استفاده و غیره) متعاقبا اعلام خواهد شد.


سرویس میزبان تماس
 
از این پس شما مشترکین ایرانسل می توانید میزبان تماس ِ افرادی باشید که با شما تماس می‌گیرند. با استفاده از سرویس میزبان تماس ایرانسل می‌توانید پذیرای تماس‌هایی باشید که تمایل دارید هزینه آنها را به هر دلیل بر عهده بگیرید.

کافیست تماس گیرندگان با شما، کد ۷۰۲ را به همراه شماره سیم کارت شما شماره‌گیری نمایند. پس از آن، تلفن گویا با شما تماس گرفته و شما قادر خواهید بود درخواست مخاطب خود را جهت میزبانی و تقبل هزینه تماس، قبول یا رد نمایید.

این سرویس از طریق کد نیز در دسترس شما خواهد بود.

سرویس اطلاعات شهری ایرانسل

با استفاده از سرویس «اطلاعات شهری ایرانسل» می توانید نزدیک ترین شرکت، فروشگاه یا موسسه ارائه دهنده خدمات و محصولات مورد نظر را جستجو کرده و اطلاعات مربوط به آنها را دریافت نمایید. همچنین می توانید با انتخاب یک نقطه روی نقشه، اطلاعات مربوط به شرکت ها و موسسات نزدیک به آن نقطه منتخب را دریافت کنید.

علاوه بر این شما صاحبان مشاغل می توانید اطلاعات شرکت و یا خدمات و محصولات خود را به سرویس «اطلاعات شهری ایرانسل» اضافه کنید و به این ترتیب محصولات خود را معرفی و تبلیغ نمایید.

 • اطلاعات تکمیلی در رابطه با این سرویس متعاقبا اعلام خواهد شد.
   

 
بسته‌های ترکیبی جدید
 
شما مشترکین اعتباری ایرانسل امکان خواهید داشت، با توجه به میزان استفاده خود از تماس، اینترنت همراه یا پیامک، بسته ترکیبی مورد نظرتان را انتخاب کرده و الگویی مقرون به صرفه را برای هزینه‌های خود برگزینید. جزئیات هریک از بسته‌های ترکیبی جدید در جدول زیر ذکر شده است:
 

برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید. 


اخبار مرتبط با این خبر

12
ردیفتیترتاریخ
1 جشنواره طلایی بانک تجارت در میلاد نور ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۷ تير
2 جشنواره‌ تابستانه دیجی‌کالا شروع شد ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير
3 آغاز جشنواره فروش تابستانی نیسان ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۹ تير
4 انجام قرعه‌کشی ویژه جشنواره «تپش در هر تراکنش» ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۴ تير
5 معرفی برندگان جشنواره چاکلز ۱۳۹۶ يکشنبه ۴ تير
6 اعلام نتایج قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک کارآفرین ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد
7 پیشنهاد ویژه شاتل‌تاک در جشنواره فروش ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد
8 برگزاری جشنواره رفاه رویایی ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ خرداد
9 جشنواره طلایی بوتان آغاز شد ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ خرداد
10 برگزاری جشنواره رمضان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از طرف بیمه دی ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ خرداد
11 برگزاری قرعه‌کشی جشنواره کاربران «سامان‌یار» ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۶ خرداد
12 جشنواره پالاز، با اهدای 4 خودرو پایان یافت ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۰ خرداد
13 پیشنهاد ویژه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ خرداد
14 ایرتویا؛ اسپانسر جشنواره زیبایی اسب اصیل ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ خرداد
15 پیشنهاد ویژه ایرانسل به مناسبت ماه رمضان ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ خرداد
16 اعلام برندگان جشنواره کاربران اپلیکیشن «سامان‌یار» ۱۳۹۶ سه شنبه ۹ خرداد
17 آغاز جشنواره همراهان رفاه ۱۳۹۶ دوشنبه ۸ خرداد
18 تعرفه بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل نصف شد ۱۳۹۶ شنبه ۶ خرداد
19 جشنواره طلایی بانک تجارت به شیراز رسید ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳ خرداد
20 جشنواره‌ بهار شگفت‌انگیز فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۴ ارديبهشت
12
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


استمرار همکاری گروه توسن و GRG Banking معرفی اپلیکیشن حملو؛ پیک موتوری آنلاین چطور می‌توانیم با ایوار به تور اروپا سفر کنیم؟ خرید از مارکت‌های بین‌المللی با کارت‌های یورکاردز تغییری در سبد درآمدی اپراتورها همایش بین‌المللی کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها الزامات انتخاب سیستم گرمایشی مناسب چیست؟ چگونه بلیت هواپیما را با قیمتی پایین‌تر بخریم؟ اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟ سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی رانندگان اسنپ در تهران چگونه جذب می‌شوند؟ درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT با کمترین هزینه، بهترین پرواز را انتخاب کنید هشدار سازمان حمایت به متقاضیان پیش‌خرید خودرو رتبه اول و آخر بانک‌های بورسی در نسبت سرمایه آیا مایکروسافت در حال کشتن ویندوز 10 موبایل است؟ راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟ امکان خرید آنلاین بیمه از همه شرکت‌ها با اپلیکیشن «بیمیتو» فراهم شد
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.