۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ مرداد ساعت: 9:14 صبح 7/27/2017
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
جنگ نرم شبکه‌های ماهواره‌ای علیه نظام بانکی کشور
اقتصاد ایران به شدت بانک محور است، به همین سبب سرنوشت بخش مهمی از اقتصاد کشور به سرنوشت بانک‌های ما گره خورده است. شریک دیگر این سرنوشت میلیون‌ها ایرانی هستند که اندوخته‌های خود را در بانک‌ها و موسسات اعتباری سپرده‌گذاری کرده‌اند تا از سودی که به دست می‌آورند، هم چرخ‌های زندگی خود را بهتر بچرخانند و هم این سود را به سپر محافظتی در برابر نرخ تورمی که حتی تک رقمی آن، قدرت خرید دارایی آنها را در گذر زمان کاهش می‌دهد، تبدیل کنند.
آسیب‌شناسی شراکت خارجی در خودروسازی ایران
خودروسازی ایران در حالی پس از توافق هسته‌ای و برجام، دور جدیدی از مشارکت‌های خارجی خود را آغاز کرده که قراردادهای جدید در بوته نقد قرار گرفته و اقشار مختلفی نسبت به آنها واکنش (چه مثبت و چه منفی) نشان داده‌اند.
آرشیو
اپلیکیشن‌ها، راه‌حل تکرار مشتریان
امروزه اپلیکیشن‌ها از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی با موبایل هستند. گسترش گوشی‌های هوشمند و افزایش روزافزون تعداد کاربران آنها باعث شده استفاده از اپلیکیشن‌ها به سطوح قابل توجهی برسد.
شبکه‌های محبوب در فضای مجازی
نتایج یک نظرسنجی از رفتارشناسی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده محبوبیت بالای تلگرام و اینستاگرام است. براساس این نظرسنجی دلیل اصلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی جست‌وجوی مطالب است و در این میان زنان نسبت به مردان مطالب را با جدیت بیشتری دنبال می‌کنند.
روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن
اپلیکیشن نوعی نرم‌افزار کامپیوتر است که برای استفاده کاربر نهایی استفاده می‌شود. اکثر نرم‌افزارهایی که روزانه استفاده می‌کنیم، شامل این تعریف می‌شوند.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ بيست و دوم خرداد :تاریخ انتشار 46991 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 13158 :بازدید

نیازمندی‌های قدیمی چطور می‌تواند پول و زمان ما را هدر بدهد؟

تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی خود را که فقط محدود به چند کلمه بود، چاپ و منتشر کنیم.

تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی خود را که فقط محدود به چند کلمه بود، چاپ و منتشر کنیم.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شیپور، همینطور اگر می‌خواستیم از نیازمندی‌ها کالا یا خدماتی را پیدا  کنیم، باید صبح می‌رفتیم به دکه روزنامه فروشی و چند روزنامه و نیازمندی می‌خریدیم و تا شب مدام صفحات نیازمندی‌های روزنامه‌ها را بالا و پایین می‌کردیم.

 در هر حال مجبور بودیم برای انجام این کارها زمان زیادی را بیهوده هدر بدهیم، انرژی فراوانی بگذاریم و هزینه زیادی هم صرف کنیم، تا آگهی‌هایمان را نهایتا تعداد محدودی از افراد ببینند یا بتوانیم تعداد کمی از آگهی‌های دیگران را ببینیم.

تحمل همه این زحمت‌ها و محدودیت‌ها هم فقط برای یک آگهی دادن یا چند آگهی دیدن بود.

همه این مشکلات ریز و درشت باعث شد تا سایتی مانند شیپور راه‌اندازی شود. سایتی که نیازمندی‌های اینترنتی  سراسر کشور است و این مشکلات را برطرف کرده است. برای دانستن چگونگی حل شدن این محدودیت‌ها با ما همراه باشید؛

اول از همه اینکه نیازمندی‌های شیپور آنلاین است و این یعنی هیچ کسی در دسترسی به شیپور محدودیتی ندارد چون هر کجا که یک گوشی موبایل یا لپ‌تاپ و کامپیوتر باشد، می‌توان از سایت شیپور استفاده کرد.

دوم اینکه همه خدمات شیپور رایگان است یعنی اگر شما بخواهید آگهی ثبت کنید، می‌توانید این کار را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای انجام دهید و همچنین دیدن آگهی‌ها هم رایگان است.

سوم اینکه هیچ کسی برای ثبت آگهی در شیپور هیچ‌گونه محدودیتی ندارد. بنابراین می‌توان روزانه چندین آگهی ثبت کرد یا ساعت‌ها در این نیازمندی‌ها، آگهی‌ها را بررسی کرد.

موارد بعدی درباره خود آگهی‌هاست. در سایت شیپور متن آگهی‌ها، عنوان‌ها و عکس‌ها محدود نیست و می‌توان آگهی‌هایی بسیار مفصل با عکس‌ها و تصاویر با کیفیت ثبت کرد تا از سوال و جواب‌هایی که در تماس‌های تلفنی مشتری‌ها پیش می‌آید راحت شد چون همانطور که می‌دانید در نیازمندی‌های روزنامه‌ها فقط می‌توان چند کلمه استفاده کرد و توضیحات تکمیلی را باید به صورت حضوری یا تلفنی ارائه کرد که خود همین موضوع انرژی و زمان زیادی نیاز دارد. در صورتی هم که بخواهید توضیحات بیشتری بدهید و متن بیشتری استفاده کنید حتما باید مبلغ بالاتری بپردازید و این یعنی افزایش هزینه‌ها.

اما اگر شما نیازمندی‌هایی داشته باشید که بتوانید در آگهی‌هایی که ثبت می‌کنید همه توضیحات را درج کنید و هر تعداد عکس که نیاز باشد برای آگهی خود بارگذاری کنید، مطمئنا هم در زمان صرفه‌جویی می‌شود و هم در وقت و هزینه‌های کسانی که آگهی شما را می‌بینند. چون آنها همه توضیحات لازم را می‌خوانند و عکس‌ها را بررسی می‌کنند و در صورتی که قطعا کالا یا خدمات شما را نیاز داشته باشند، با شما تماس می‌گیرند، نه اینکه برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر مجبور باشند با شما تماس بگیرند.

همچنین تعداد افرادی که آگهی‌های شما را می‌بینند نیز مهم است. با چاپ آگهی در نیازمندی‌های روزنامه تنها تعداد کمی از افرادی که هدف آگهی شما هستند آن را می‌بینند. چون همه افراد هدف شما، زحمت‌های تهیه روزنامه و جست‌وجو در آن را نمی‌توانند تحمل کنند. اما در نیازمندی‌های آنلاین روزانه هزاران هزار نفر از افرادی که شما می‌خواهید آگهی‌تان را ببینند آن را می‌بینند و بررسی می‌کنند. بنابراین سرعت معاملات و داد و ستدها افزایش پیدا می‌کند.

همچنین اگر شما بخواهید در یک روز چند آگهی ثبت کنید این کار هم بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای ممکن است؛ علاوه بر این تاریخ انقضای آگهی همچون نیازمندی‌های دیگر نیست که تنها در همان روزی که منتشر می‌شود، می‌توان امید به دیده‌شدن آگهی داشت. چرا که در شیپور شما می‌توانید آگهی را به روزرسانی کنید تا روزهای بیشتری دیده شود و زمانی که معامله‌تان انجام شد آن را حذف کنید.

با این اوصاف، آیا به نظرتان استفاده از نیازمندی‌ها به روش‌های سنتی منطقی است؟اخبار مرتبط با این خبر

123
ردیفتیترتاریخ
1 روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير
2 استمرار همکاری گروه توسن و GRG Banking ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير
3 تولید مشترک آریا دیزل و رنو در ایران ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير
4 همکاری بیمه سامان و انجمن صنفی تولید‌کنندگان آسانسور و پله برقی ۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير
5 رایتل تعرفه مکالمه را تا ۲۹۹ ریال در دقیقه کاهش داد ۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير
6 کیا و نیسان به‌زودی به ایران می‌آیند ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير
7 عصر دیجیتال و بازاریابی فراکانالی ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير
8 اس۳ در شیراز رونمایی و پیش فروش می‌شود ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير
9 میلیون‌ها تومان ضرر مادی و معنوی بر اثر فیلتر دو هفته‌ای جاباما ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۹ تير
10 اس۳ در شیراز رونمایی و پیش فروش می‌شود ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۹ تير
11 انعقاد ۵ تفاهم‌نامه بین بانک ملت و شرکت‌های بزرگ ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۹ تير
12 قدردانی وزیر ورزش و جوانان از بانک سامان ۱۳۹۶ شنبه ۱۷ تير
13 آغاز تحویل پژو 2008 باقیمت 98 میلیون و 900 هزار تومان ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۵ تير
14 معرفی چند خودروهای خارجی باکیفیت و اقتصادی+عکس ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۳ تير
15 چطور می‌توانیم با ایوار به تور اروپا سفر کنیم؟ ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۲ تير
16 اطلاعیه ایرتویا در ارتباط با پیش‌فروش غیرقانونی خودروهای تویوتا و لکسوس ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۲ تير
17 استفاده از ظرفیت‌های بانک شهر در اجرای پروژه‌های مهم فرهنگی و عمرانی ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۲ تير
18 چگونه بانفوذ و تاثیرگذار باشیم؟ ۱۳۹۶ شنبه ۱۰ تير
19 ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت‌های تولید روغن را به خود اختصاص داد ۱۳۹۶ يکشنبه ۴ تير
20 داتیس خودرو پیش‌ثبت‌نام خودروهای ولوو را آغاز می‌کند ۱۳۹۶ يکشنبه ۴ تير
123
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


مجمع عمومی هشت بانک برگزار شد استمرار همکاری گروه توسن و GRG Banking معرفی اپلیکیشن حملو؛ پیک موتوری آنلاین چطور می‌توانیم با ایوار به تور اروپا سفر کنیم؟ خرید از مارکت‌های بین‌المللی با کارت‌های یورکاردز تغییری در سبد درآمدی اپراتورها همایش بین‌المللی کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها الزامات انتخاب سیستم گرمایشی مناسب چیست؟ چگونه بلیت هواپیما را با قیمتی پایین‌تر بخریم؟ اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟ سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی رانندگان اسنپ در تهران چگونه جذب می‌شوند؟ درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT با کمترین هزینه، بهترین پرواز را انتخاب کنید هشدار سازمان حمایت به متقاضیان پیش‌خرید خودرو رتبه اول و آخر بانک‌های بورسی در نسبت سرمایه آیا مایکروسافت در حال کشتن ویندوز 10 موبایل است؟ راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.