۱۳۹۳ يکشنبه ۳۱ فروردين ساعت: 12:58 عصر 4/20/2014
جزئیات نرخ سود بانك ها و موسسات اعتباری در سال 93
در بین بانكهای غیر دولتی،انواع طرح های سپرده گذاری برای تقاضا های مختلف وجود دارد،به نحوی كه هر شخص با هر مبلغ سپرده می تواند از میان این طرح ها چند گزینه را در نظر بگیرد.
تک‌ تازی مارک‌ دارها در بازار پوشاک
«این روزها همه مارک باز شده‌اند.» «مارک باز؟!! » در حالی که لباس‌های پهن شده روی پیشخوان را تا می‌کند، ادامه می‌دهد: «از هر 100 تا مشتری که وارد مغازه می‌شوند، برای 99نفرشان مهم است که لباس‌ها از مارک‌های معروف باشند.»
رونق در خرید و فروش تجهیزات دیجیتالی کارکرده
اگرچه بازار خرید و فروش کامپیوتر روزهای سرد و بی‌رونقی را سپری می‌کند و حجم خرید و فروش در آن به شدت کاهش یافته است اما این به معنی کسادی بازار کار تمام کسبه نیست.
آرشیو
ابزار تبدیل شدن به بازیگر اصلی سازمان
معمولا در هر سازمان، تعدادی از افراد عملکرد برجسته‌تری دارند و به نوعی بازیگران اصلی به شمار می‌آیند. نتیجه پژوهشی که بر روی نتایج ارزیابی 360 درجه بیش از پنجاه هزار نفر طی پنج سال گذشته انجام شده و منجر به تمرکز بر عملکرد بیش از چهارهزار نفر از افراد با عملکرد عالی و به عنوان بازیگران اصلی سازمان‌ها توسط J.Zenger و J.Folkman انجام و در موسسه هاروارد منتشر شده است، منجر به معرفی راه‌حل‌هایی به‌عنوان ابزاری برای تبدیل شدن به بازیگران اصلی سازمان شد.
چرا هرکس به شیوه خود تصمیم‌گیری می‌کند؟
پیچیدگی‌های بیش از اندازه، غالبا با تصمیم‌گیری‌ها و عملکردهای تجاری خوب دچار تداخل می‌شوند. اما آنها تنها منبع مشکلات نیستند. حتی در بهترین شرایط افراد باید در نهایت تصمیم‌گیری کرده و آن را به اجرا بگذارند و ما انسان‌ها بسیار پیچیده‌تر از یک نمودار سازمانی پرنوسان یا یک فرآیند تصمیم‌گیری آشفته هستیم.
ارزشمندترین نام‌های تجاری بانکی در سال 2014
اکنون پس از نگاهی کوتاه به باارزش‌ترین نام‌های تجاری بانکی در سال 2014 و مقایسه روند پنج ساله آنها که در جدول زیر آمده شاهد آن هستیم که با وجود بحران‌های گوناگون مالی و اقتصادی در سطح جهان که مشخصا یکی از بزرگ‌ترین کانون‌های اثرش شبکه بانکی بوده است، همچنان این نهادهای مالی یکی از سکان‌های اقتصادی قابل اتکا در دنیا هستند و با وجود خطرات و ریسک‌های گوناگون، محکم و استوار پای در کسب‌وکار دارند.
آرشیو

صادرات و واردات

صفحه 1 از 15   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

چگونه بازارهای صادراتی از دست رفته را احیا کنیم؟

مشکلات صادرات محصولات کشاورزی با تدبیر بیشتر قابل حل است و با لحاظ استراتژی صادرات محور، می‌توان بازارهای از دست رفته را مجددا در اختیار گرفت.

نشانی وب سایت اتاق های بازرگانی داخلی و بین المللی

نشانی وب سایت اتاق های بازرگانی داخلی و بین المللی

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید شرکت نمایشگاهای بین‌المللی منصوب شدند

با صدور احکامی از سوی وزیر صنعت، معدن وتجارت، مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی جمهوری اسلامی منصوب شدند.

رنو آماده صادرات به ایران

رنو اعلام کرده در پی شفاف‌سازی‌ها در مورد تسهیل مبادلات تجاری با ایران آماده می‌شود تا صادرات خودروهایش به این کشور را از سر بگیرد.

غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران شد

غلامحسین شافعی با کسب ۱۷۸ رأی از کل آراء مأخوذه، رئیس اتاق بازرگانی ایران شد.

واردات ایران در انحصار کدام کشورهاست؟

سه کشور امارات، چین و هند به تنهایی حدود نیمی از واردات کالای ایران را در هفت ماهه امسال به خود اختصاص دادند.

نکاتی در باب سند راهبرد توسعه صادرات غیرنفتی

در سال پایانی برنامه چهارم توسعه و در راستای تقسیم كار ملی، وزیران عضو كارگروه صادرات كشور، سندی را تصویب كردند كه این سند در برگیرنده تکالیف و ساز‌و‌کارهای معینی برای ایفای نقش موثرتر هر یك از دستگاه‌های . . .

چگونه واردات و صادرات کنیم؟

با آنکه کتاب ها و اطلاعات زیادی در مورد راه اندازی کسب و کار وجود دارد، ولی این کار اصلاً آسان نیست. در اینجا به چند اقدام پایه ای اشاره می کنیم که برای شروع کسب و کار صادرات و واردات ضرورت دارند.

اعلام دلایل کاهش تجارت خارجی ایران

پیشی گرفتن ارزش صادرات نسبت به واردات ایران هر چند یکی از هدف‌های تجارت خارجی کشور در سال‌های گذشته بوده است، اما در سه ماه ابتدای سال 1392 این پدیده در پی کاهش ارزش تجارت خارجی ایران رخ داده است؛ موضوعی . . .

طبق اعلام گمرک صادرات پسته ایران در بهار امسال افزایش یافت

بر اساس گزارش گمرک جمهوری اسلامی ایران، صادرات پسته در بهار امسال به لحاظ وزنی 3.7 درصد و به لحاظ ارزش 4.7 درصد افزایش یافته است.

بزرگترین صادرکنندگان کالا به ایران کدامند؟

در دو ماهه نخست سال جاری بیش از 64 درصد از کل واردات ایران مربوط به تنها پنج کشور بود.

اولویت‌های صادراتی ایران كدامند؟

سازمان توسعه تجارت اسامی کشورها و مناطق دارای اولویت صادراتی برای کشور را اعلام کرد که بر این اساس، کشورها و مناطق به دو دسته اولویت اول و دوم صادراتی تقسیم شده‌اند.

معرفى برند ساخت اصفهان به بازارهاى جهانى

هنرها و صنایع دستى مخصوص استان اصفهان قرار است در قالب طرحى با عنوان «برند ساخت اصفهان»(MAIDIN ISFAHAN) به بازارهاى جهانى راه یابد.

زمینه سازی برای تسهیل واردات؟

تعرفه بالای واردات خودرو برای خودروسازان کشورمان همیشه به عنوان یک فرصت طلایی بوده تا با کمک آن تولیدات خود را گسترش دهند، اما با شرایط فعلی ظاهرا در قالب تهدیدی برای کاهش قیمت محصولاتشان در شرف شکسته شدن است.

ثبت سفارش واردات کالاهای اولویت 10 آزاد شد

در حالی ثبت سفارش کالاهای اولویت 10 از بیش از شش ماه پیش تاکنون متوقف بود که دولت در بخشنامه‌ای جدید اجازه ثبت سفارش کالاهای این اولویت را تا پایان فروردین ماه امسال داده است.

تصمیم‌های جدید در مورد ممنوعیت‌های وارداتی

دولت در تازه‌ترین تصمیم‌ها برای مدیریت واردات و صادرات، در بخشنامه‌ای جدید، ترخیص کالاهای گروه دهم را به صورت مشروط مجاز کرده است.

شیرینی عسل ایرانی به کام ترکیه رفت

«عسل» محصولی که ایران با تولید بیش از 50 هزار تن در رتبه یازدهم تولید آن در جهان قرار دارد، شیرینی‌اش به کام کشورهای دیگر همچون ترکیه رفته و زنبورداران ایرانی ...

25 هزار تن چای هندی در راه ایران

شورای چای هند امیدوار است حجم صادرات چای این کشور به ایران تا سال 2015، به 25 میلیون کیلوگرم (25 هزار تن) برسد. این امیدواری بعد از آن به وجود آمد که در سفر هفته گذشته هیات فعالان صنعت چای هند به ایران، اخبار مثبتی از طرفین به گوش رسید.

غول‌های پتروشیمی ایران کدامند؟

پرفروش‌ترین شرکت‌های پتروشیمی کشور در سال 1390 معرفی شدند که براین اساس شرکت پتروشیمی نوری با فروش نزدیک به 50 هزار میلیارد ریالی رده نخست را به خود اختصاص داد.

چرا تجار ایرانی دبی را ترک می‌کنند؟

رییس اتاق بازرگانی ایران و امارات می‌گوید تجار ایرانی دبی در حال کوچ به عمان هستند. رییس اتاق مشترک ایران و امارات درباره این مساله با جام جم مصاحبه‌ی مفصلی انجام داده است که بخش‌هایی از آن این جا ارائه می‌شود.
صفحه 1 از 15   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
از کدام شرکت اینترنت می خرید؟
 
نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.